9 kwietnia 2024 r. na boisku orlik Szkoły Podstawowej w Margoninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej „Igrzyska Młodzieży Szkolnej”.

W zawodach rywalizowali uczniowie 10 szkół podstawowych powiatu chodzieskiego klas VII         i VIII:  Szkoła Podstawowa w Budzyniu, Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży, Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży, Szkoła Podstawowa w Margoninie, Szkoła Podstawowa w Oleśnicy, Szkoła Podstawowa w Radwankach, Szkoła Podstawowa w Szamocinie, Szkoła Podstawowa w Lipinach, Szkoła Podstawowa Stróżewo, Szkoła Podstawowa z Wyszyn.

Szkołę Podstawową z Radwanek reprezentowało 7 uczniów: Alan Panek, Filip Serafinowicz, Stanisław Tutko, Szymon Stasiak, Gracjan Strzałkowski, Jerzy Ograbek i Paweł Nowak.

Zawody odbyły się w sportowej atmosferze oraz w duchu fair play o jak najlepszy wynik. Ostatecznie uczniowie naszej szkoły zajęli V miejsce. Gratulujemy.