Po trzydziesty siedmiu latach w murach Szkoły Podstawowej w Radwankach spotkali się absolwenci  rocznik 1987 z uczącymi ich  nauczycielami. Najpierw powitania, całusy, wzruszenie, kwiaty... A następnie spacer po szkolnym obiekcie pod przewodnictwem dyr. szkoły p. Marka Cyrana. Zachwytom nie było końca: sala gimnastyczna, sanitariaty w budynku, dobudowany łącznik, wyposażenie klas, ich wystrój. I konfrontacja z przeszłością -"a myśmy tego nie mieli".  I" szperanie" w Kronice Szkoły, wspominki, przeglądanie starych fotografii. No  i przejazd na część konsumpcyjną, podczas której uczestnicy spotkania prezentowali siebie. Były to szczere, zabarwione humorem opowieści o rodzinie, pracy i przede wszystkim duma z dzieci i ich wykształcenia. Przytaczano także anegdoty z życia klasy, podkreślano, że szkoła nie tylko uczyła, ale i  wskazywała właściwe zachowanie w różnych sytuacjach. Szczere, serdeczne spotkanie trwało do późnych godzin.