Po trzydziesty siedmiu latach w murach Szkoły Podstawowej w Radwankach spotkali się absolwenci  rocznik 1987 z uczącymi ich  nauczycielami. Najpierw powitania, całusy, wzruszenie, kwiaty... A następnie spacer po szkolnym obiekcie pod przewodnictwem dyr. szkoły p. Marka Cyrana. Zachwytom nie było końca: sala gimnastyczna, sanitariaty w budynku, dobudowany łącznik, wyposażenie klas, ich wystrój. I konfrontacja z przeszłością -"a myśmy tego nie mieli".  I" szperanie" w Kronice Szkoły, wspominki, przeglądanie starych fotografii. No  i przejazd na część konsumpcyjną, podczas której uczestnicy spotkania prezentowali siebie. Były to szczere, zabarwione humorem opowieści o rodzinie, pracy i przede wszystkim duma z dzieci i ich wykształcenia. Przytaczano także anegdoty z życia klasy, podkreślano, że szkoła nie tylko uczyła, ale i  wskazywała właściwe zachowanie w różnych sytuacjach. Szczere, serdeczne spotkanie trwało do późnych godzin.

9 kwietnia 2024 r. na boisku orlik Szkoły Podstawowej w Margoninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej „Igrzyska Młodzieży Szkolnej”.

W zawodach rywalizowali uczniowie 10 szkół podstawowych powiatu chodzieskiego klas VII         i VIII:  Szkoła Podstawowa w Budzyniu, Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży, Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży, Szkoła Podstawowa w Margoninie, Szkoła Podstawowa w Oleśnicy, Szkoła Podstawowa w Radwankach, Szkoła Podstawowa w Szamocinie, Szkoła Podstawowa w Lipinach, Szkoła Podstawowa Stróżewo, Szkoła Podstawowa z Wyszyn.

Szkołę Podstawową z Radwanek reprezentowało 7 uczniów: Alan Panek, Filip Serafinowicz, Stanisław Tutko, Szymon Stasiak, Gracjan Strzałkowski, Jerzy Ograbek i Paweł Nowak.

Zawody odbyły się w sportowej atmosferze oraz w duchu fair play o jak najlepszy wynik. Ostatecznie uczniowie naszej szkoły zajęli V miejsce. Gratulujemy.

Dnia  12 marca 2024 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje    „Konkursu recytatorskiego na temat oszczędzania ,organizowanego przez Bank Spółdzielczy w Chodzieży. Wzięli  w nich udział uczniowie  klas I-III.

5 kwietnia 2024 r. na boisku orlik przy Szkole Podstawowej w Margoninie odbył się XI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Olimpijczyka Marka Bajora.

W piłkarskich zmaganiach udział wzięło 6 reprezentacji szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa z Lipin, Szkoła Podstawowa z Margonina, Szkoła Podstawowa z Radwanek, Szkoła Podstawowa nr 3 z Chodzieży, Szkoła Podstawowa z Szamocina oraz Szkoła Podstawowa ze Stróżewa.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Radwanek w skłądzie Jan Bonikowski, Alan Mikołajewski, Maciej Doliński, Ignacy Reinke, Ksawery Klepacki, Oliwier Wienke i Fabian Koźlarek wywalczyli III miejsce. Najlepszym strzelcem turnieju został reprezentant naszej szkoły Ksawery Klepacki, który zdobył 6 bramek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

6 marca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Chodzieży odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców.