5 kwietnia 2024 r. na boisku orlik przy Szkole Podstawowej w Margoninie odbył się XI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Olimpijczyka Marka Bajora.

W piłkarskich zmaganiach udział wzięło 6 reprezentacji szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa z Lipin, Szkoła Podstawowa z Margonina, Szkoła Podstawowa z Radwanek, Szkoła Podstawowa nr 3 z Chodzieży, Szkoła Podstawowa z Szamocina oraz Szkoła Podstawowa ze Stróżewa.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Radwanek w skłądzie Jan Bonikowski, Alan Mikołajewski, Maciej Doliński, Ignacy Reinke, Ksawery Klepacki, Oliwier Wienke i Fabian Koźlarek wywalczyli III miejsce. Najlepszym strzelcem turnieju został reprezentant naszej szkoły Ksawery Klepacki, który zdobył 6 bramek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.