Jako społeczność szkolna odpowiedzieliśmy na dwa listy wysłane do Mikołaja z DPS w Chodzieży ,, Święty Mikołaj dla Seniora”

Chcieliśmy , aby  podarki  dla Seniorów  były spełnieniem kilku podstawowych potrzeb. Jednak prawdziwym prezentem, realizowanym w ramach akcji są łzy wzruszenia, pokonywanie samotności, budowanie relacji i dostrzeżenie drugiego człowieka. Nie mamy wątpliwości, że to właśnie te prezenty tworzą magię świąt... nie tylko dla Seniorów, ale także dla każdego Świętego Mikołaja, który wsparł naszą akcję rzeczowo lub finansowo. Przygotowywaliśmy paczki do  Pani Wacławy 88 lat i Pana Krzysztofa 54 lata. Udało się spakować wszystkie rzeczy wymienione w listach oraz małe upominki i słodycze umilające czas świąteczny. Paczki w piątek (24.11.2023r.) zostały dostarczone do DPS w  Chodzieży. Szczegóły wręczenia paczek prosimy śledzić na stronie DPS w Chodzieży.

 

Koordynatorzy akcji: Weronika Kemnitz i Halina Gapińska

senior 1
senior 2
senior 3