Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Radwankach, własnoręcznie wykonali piękne imienne kartki  okolicznościowe dla pacjentów Psychiatrycznego Zakładu Opieki Leczniczej w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych ,,Dziekanka” im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie. Zostały one przekazane przez pracującą tam psycholożkę Wiktorię Wojtkowiak. Niespodzianka przyniosła wiele radości pacjentom, którzy docenili trud uczniów włożony w samodzielne przygotowanie kartek, mówiąc przy tym wiele słów podziękowań. Na ich twarzach widoczne były uśmiechy oraz wzruszenie. Pomysłodawcą i osobą nadzorującą całą akcję, była Halina Gapińska, z pomocą Weroniki Kemnitz.