Drogi Darczyńco Szlachetnej Paczki

Dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu! Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Anastazja i Pan Tadeusz byli bardzo wzruszeni, gdy zobaczyli ogromną ilość paczek. Pan Tadeusz z wrażenia nie wykrztusił z siebie ani jednego słowa.
Pani Anastazja tego samego dnia miała spotkanie ze swoimi koleżankami amazonkami i była przeszczęśliwa, kiedy na to właśnie spotkanie mogła założyć swoją nową, ciepłą, piękną kurtkę, którą otrzymała. Wspominała, że jest przeszczęśliwa z tego powodu, że nie musi kupować na święta żadnej żywności. Dla kobiety jest to ogromny spokój ducha, kiedy na święta ma wszystko. Pani Anastazja była bardzo zadowolona z każdej rzeczy, a najbardziej też z tego, że piżamy idealnie pasowały i bardzo się im podobały. Pani Anastazja bardzo ucieszyła się z otrzymanych perfum i sukienek.

Słowo od Wolontariusza

„Jeśli choć jedną dobrą myśl wniosłeś do czyjegoś umysłu, jedno dobre uczucie zaszczepiłeś w czyjeś serce, jedną godziną szczęścia rozpromieniłeś smutne, szare życie – spełniłeś zadanie anioła na ziemi.”
Emile Zola
Bardzo dziękujemy za chęć zaangażowania się w tę edycję Szlachetnej Paczki. Dziękujemy za wybranie Rodziny oraz przygotowanie dla nich paczki, dzięki której los Rodziny naprawdę może się zmienić. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas, energię, zaangażowanie oraz włożone w to wszystko serce. To niezwykle istotne, aby umieć na co dzień dostrzegać drugiego człowieka, jego problemy, a przede wszystkim chcieć na nie odpowiedzieć. Dla Rodziny te dni, ta paczka oraz przekazane przez Państwa rzeczy znaczą bardzo wiele i z pewnością pozostaną w pamięci na długo, zmieniając spojrzenie Rodziny na świat.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w XXI edycji Szlachetnej Paczki i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału również w kolejnej edycji, aby szerzyć dobro, które jest w nas i zarażać nim innych. Dziękujemy, że jesteście – bez Państwa to dzieło nie mogłoby się udać!