,, Święty Mikołaj dla Seniora” 03.11.22r-30.11.22r

W tym roku po raz pierwszy odpowiedzieliśmy na dwa listy seniorów  zamieszkujących w DPS w Chodzieży. Akcja nosiła tytuł ,, Święty Mikołaj dla Seniora”. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich oraz Przedszkole Samorządowe filia w Radwankach, zbierały do puszki pieniądze na ten cel. Razem udało się zebrać …… Za tę kwotę zakupione zostały podarki, o które prosili Pani Zofia i Pan Mirek ( piżamy , pościele, laczki, kosmetyki, maszynka elektryczna do golenia, słodycze oraz słodycze dla diabetyka. Starczyło także na małe dodatkowe  upominki od uczniów i przedszkolaków. Inicjatywa ta, pomogła nam dostrzec potrzeby starszego człowieka. ,,Tam gdzie rodzi się dobro, codziennie jest Boże Narodzenie”

Koordynator akcji Halina Gapińska