Nasza szkoła, po raz kolejny przystąpiła do akcji „Szlachetnej Paczki”. Każdego roku udaje nam się sprostać zadaniu. Otwórzmy nasze serca na pomoc ludziom w potrzebie. Mały gest,  a tak wiele może zmienić w życiu starszego małżeństwa. Małżonkowie bardzo się kochają i wspierają. Pani Anastazja pięknie ozdabia świeczki i bombki. Starsi Państwo uwielbiają razem spędzać czas. Miłość, wsparcie i rodzina daje im siłę do walki z trudnościami. Żyją dla siebie. Pani Anastazja codziennie po przebudzeniu zajmuje się mężem, podaje mu leki, gotuje obiad. Mimo trudności, jest wdzięczna, że mąż żyje, że mogą być razem. . W przeszłości prowadzili normalne życie małżonków i rodziców. Pracowali - on jako stolarz, Pani Anastazja była kierowniczką w piekarni. Wszystko się układało bardzo dobrze do czasu wypadku. Pan Tadeusz 37 lat temu spadł ze schodów. Od tego czasu cierpi na padaczkę. To spowodowało, że musiał zrezygnować z pracy. Obecnie starsi Państwo mają trudną sytuację materialną.

Pomagamy: Pani Anastazja 66 lat i Mąż Tadeusz 66 lat

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny

1. 1. Kuchenka gazowa. Aktualna kuchenka gazowa jest w bardzo złym stanie technicznym.
  2. Kule. Pan Tadeusz ma uszkodzone kule.
  3. Żywność. Zaoszczędzone na żywności pieniądze mogliby przeznaczyć na inne cele.

Specjalne wymagania: produkty bogate w żelazo.

Żywność :herbata, cukier, kawa, olej, ryż, dżem, kasza, konserwy mięsne, makaron, konserwy rybne, mąka, owoce i warzywa w puszkach.

Środki czystości : mydło / żel myjący, płyn do płukania, szampon, proszek do prania, szczoteczka do zębów, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń, pasta do zębów

Odzież Anastazja rozmiar s: Piżama (zimowe) rozmiar: S, szalik (zimowe)  kurtka (zimowe)  sweter (przejściowe) , bluzka (przejściowe)

Tadeusz rozmiar XXL: piżama (zimowe)

Ręczniki