16 kwietnia 2024 r. na stadionie piłkarskim w Stróżewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej „Igrzyska Dzieci”.

W zawodach rywalizowali uczniowie z 11 szkół podstawowych powiatu chodzieskiego klas VI, V i IV:  Szkoła Podstawowa w Budzyniu, Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży, Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży, Szkoła Podstawowa w Margoninie, Szkoła Podstawowa w Oleśnicy, Szkoła Podstawowa w Radwankach, Szkoła Podstawowa w Szamocinie, Szkoła Podstawowa w Strzelcach, Szkoła Podstawowa Stróżewo, Szkoła Podstawowa z Rataj, Szkoła Podstawowa z Zacharzyna.

Szkołę Podstawową z Radwanek reprezentowało 8 uczniów: Maciej Doliński, Alan Mikołajewski, Jan Bonikowski, Ksawery Klepacki, Ignacy Reinke, Radosław Pisarek, Fabian Koźlarek, Oliwier Wienke.

W fazie grupowej wygraliśmy 4 mecze, 1 przegraliśmy. W meczu półfinałowym musieliśmy uznać wyższość kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży. Mecz o III miejsce przegraliśmy ze Szkołą Podstawową z Budzynia.

Ostatecznie uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce.

Gratulujemy.