Dnia  12 marca 2024 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje    „Konkursu recytatorskiego na temat oszczędzania ,organizowanego przez Bank Spółdzielczy w Chodzieży. Wzięli  w nich udział uczniowie  klas I-III.

Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Wybór I miejsca był niełatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom.

Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniało jury w składzie: M. Jurek, S. Szuberska oraz W. Kemnitz.

Konkurs wygrała uczennica klasy 3 -Helena Ograbek , która prezentował swój autorski tekst. Helena będzie reprezentowała naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim. Gratulujemy i życzymy następnego pierwszego miejsca.

Wioletta Wolska

IMG_20240312_093641