Paczka dla samotnych

,,Tam, gdzie rodzi się dobro, codziennie jest Boże Narodzenie”

Z inicjatywy Samorządu Szkoły im. Powstańców Wielkopolskich w Radwankach, zorganizowano ,,Pchli targ”, z którego dochód został przeznaczony na paczki dla ludzi samotnych z naszej okolicy. Panie z Rady Rodziców, zorganizowały kiermasz słodyczy, z którego dochód przeznaczony był na paczki do samotnych mieszkańców. Udało się spakować 14 paczek żywnościowych, które trafiły do wyznaczonych osób z Pietronek, Klotyldzina, Radwanek i Podstolic. Do paczek zostały dołączone choinki i kartki bożonarodzeniowe wykonane przez dzieci. Już trzeci rok szkoła pamięta o samotnych zamieszkujących na naszym terenie. Radość w oczach osób obdarowywanych, łzy wzruszenia, czasami zaskoczenie, że ktoś o nich pamięta, są motywacją do dalszego działania.

Koordynator akcji Halina Gapińska